HAKKIMIZDA

ÖZCOŞKUN Kurumsal

Özcoşkun Otomotiv kurulduğu günden bu yana, müsterilerinin talep ve ihtiyaçlarını karşılamak için ürün kalitesini ve üretim kapasitesini devamlı olarak geliştirmektedir. 
Özcoşkun Otomotiv Carrier Bayii ve Yetkili Servisidir.
Özcoşkun Otomotiv konusunda uzman teknik ekibin kontrolünde bakım onarım ve montaj gerçekleştirilmektedir. Üst düzey yönetim kadrosu, insan kaynakları ve makineleri ile müşterilerinin en önemli ortaklarından birisi haline gelmiştir.
Özcoşkun Otomotiv'in başarısının sırrı; Profesyonel disiplin ve Toplam kalite anlayışına sadık kalarak müşterilerine en iyi hizmeti sunmasıdır.
Bünyemizde bulunan Yedek Parça Servisi, 2. El Servisi ve Bakım Onarım ekibi alanında uzman ekipler tarafından yönetilmekte olup daima müşteri memnuniyetini hedefleyerek çalışmaktadırlar.
 

Müşteri Memnuniyeti

 
Müşteri memnuniyetini arttırarak sürekli ve kalıcı müşteriler edinmek. Faaliyetimizi yasal şartlara uygun yürütmek, olarak belirlenmiştir. İşimizi ilk seferinde, tam zamanında ve hep doğru yapmak.

 

Çalışma Koşulları

 
Çalışmalarımızın motivasyonunu, iş ve kalite bilincini geliştirecek eğitim imkanlarını ve çalışma koşullarını sağlamak.

 

Sürekli Gelişim

 
Bütün çalışanların kalite geliştirme çalışmalarına katılımını sağlamak ve önerilerini değerlendirmek. Tüm faaliyetlerimizi ”Sürekli Gelişim” felsefesiyle değerlendirmek ve geliştirmek.